İçeriğe geç →

Gıcık oluyorum: post snapchat

Internet hayatım çok net iki devreye ayrılıyor: Snapchat öncesi SÖ – snapchat sonrası SS

Call me a dinazor, call me a douchebag. And i will call you a zombi back.

Bu ülkede (kazara da olsa) internete ilk giren insanlardan biriyim. 1994’de multiplayer warcraft oynamak için girmiştim. Facebook ilk çıktığında davetiyeyle adam alırken ilk ben girdim 🙂 Bitti mi, yo bitmedi. Şu yanında gördüğünüz ne kadar pok püsür internet sitesiydi aplikasyonuydu derken, early adapter olcam, internetin nabzını tutucam diye her halta ilk sırada gönüllü yazıldım.

Ta ki.

Ta ki ta ki demir aldı dünya. Snapchat denen bir rüzgarla.

Hocam, early snapchat adaptörü olcam diye ona da ilk ben girdim. Fakat bi skim anlamadım. Oraya bişey koyuyorsun fakat sonra siliniyor. Silinmesini de geç, ortada ne muhabbet dönüyor, kim kimle etkileşiyor onu bile anlamadım. Sonra ardından instagram story falan çıktı. Arada milletin paylaştığına yanlışlıkla basıyorum da öyle giriyorum anca. Geçen tam bir yaşlı gibi bu amkun şeyi nerden kapanıyor diye baktım, kapanmıyormuş da, herkesin hesabına tek tek girip kapatıyorsun. ÖÖÖRGH

Anlayacağınız onu bile yapamadım.

Blog mlog da kalmadı. Herkes bir video kanal açmış kah ordan kah perisckoptan skorptan bişeyler bişeyler. Tamam dostum anlıyorum, insanlar 140 karakter üstü okumuyor, okumak istemiyor, herkes her mesaj herşey visual olmak zorunda, görsel olmak zorunda okunmak için artık anlıyorum onu da: bakalım herkes görsel olmak istiyor mu?

Ben istemiyorum misal. Fuck you bitchez!

Gokhan Toka
Emekliyim ve asabiyim
Gezmiyorsam evdeyimdir
Evdeysem film izlerim
Film izlemiyorsam pencereden gelip geçeni izlerim
ve arkalarından söylenirim
Gokhan Toka on FacebookGokhan Toka on InstagramGokhan Toka on LinkedinGokhan Toka on TwitterGokhan Toka on Youtube

Kategori: gıcık oluyorum

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir